5.0SMLJ48CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5.0SMLJ48CA-TP
JLCPCB Part #
C1977605
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 48V 53.3V 5kW@10/1000us 5uA 64.7A 77.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS