SMCJ1.5KE56A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ1.5KE56A-TP
JLCPCB Part #
C1974714
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 19.7A 47.8V 58.8V 5uA 77V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS