ATV15C540J-HF
MFR.Part #
ATV15C540J-HF
JLCPCB Part #
C2446797
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 17.22A 54V 60V 87.1V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS