PQ108081-330MHF
MFR.Part #
PQ108081-330MHF
JLCPCB Part #
C17586767
Package
SMD-3P,28x28mm
Description
15.6A 19.8A 33uH 8.9mΩ ±20% SMD-3P,28x28mm Power Inductors ROHS