PQ108081-151MHF
MFR.Part #
PQ108081-151MHF
JLCPCB Part #
C17605139
Package
SMD-3P,28x28mm
Description
150uH 31.5mΩ 7.5A 8.7A ±20% SMD-3P,28x28mm Power Inductors ROHS