PQ108081-471MHF
MFR.Part #
PQ108081-471MHF
JLCPCB Part #
C17352746
Package
SMD-3P,28x28mm
Description
4.5A 4.5A 470uH 76.5mΩ ±20% SMD-3P,28x28mm Power Inductors ROHS