PQ108081-390MHF
MFR.Part #
PQ108081-390MHF
JLCPCB Part #
C17665331
Package
SMD-3P,27.9x27.9mm
Description
15.6A 39uH 8.9mΩ ±20% SMD-3P,27.9x27.9mm Power Inductors ROHS