DHP106095S-330MHF
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
DHP106095S-330MHF
JLCPCB Part #
C17595264
Package
Plugin,27x18.4mm
Description
15.6A 19.8A 33uH 8.6mΩ ±20% 插件,27x18.4mm Power Inductors ROHS