SLM534214A-1R0MHF
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
SLM534214A-1R0MHF
JLCPCB Part #
C17260727
Package
SMD,14.5x13.5mm
Description
0.42mΩ 1uH 40A 44A ±20% SMD,14.5x13.5mm Power Inductors ROHS