PCS125-6R8M-RC
MFR.Part #
PCS125-6R8M-RC
JLCPCB Part #
C17380932
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
23mΩ 5.9A 6.8uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS