PCS127-6R8M-RC
MFR.Part #
PCS127-6R8M-RC
JLCPCB Part #
C17190389
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
14mΩ 6.4A 6.8uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS