CC02-47NG-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
CC02-47NG-RC
JLCPCB Part #
C5963420
Package
0402
Description
150mA 47nH 830mΩ ±2% 0402 Power Inductors ROHS