PCSLF0628-220M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCSLF0628-220M-RC
JLCPCB Part #
C17254630
Package
SMD,6x6mm
Description
1.3A 125mΩ 22uH 770mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS