PCS105-6R8T-RC
MFR.Part #
PCS105-6R8T-RC
JLCPCB Part #
C17497083
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
18mΩ 5.4A 6.8uH ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS