EKMW401VSN561MA30S
MFR.Part #
EKMW401VSN561MA30S
JLCPCB Part #
C1613461
Package
Plugin,D35xL32.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 32.5mm 35mm 400V 560uF ±20% 插件,D35xL32.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS