EKMQ401VSN561MA40S
MFR.Part #
EKMQ401VSN561MA40S
JLCPCB Part #
C1589484
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 400V 40mm 560uF ±20% Plugin,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS