EKMW421VSN561MA35S
MFR.Part #
EKMW421VSN561MA35S
JLCPCB Part #
C1621129
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.6455A@50kHz 2000hrs@105℃ 35mm 35mm 420V 560uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS