ERWE401LGN392ME96U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ERWE401LGN392ME96U
JLCPCB Part #
C3813224
Package
Bolt,D76.2xL96mm
Description
-25℃~+85℃ 10.6A@120Hz 2000hrs@85℃ 31.5mm 3900uF 400V 76.2mm 96mm ±20% 螺栓,D76.2xL96mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS