EKMS501VSN181MA30S
MFR.Part #
EKMS501VSN181MA30S
JLCPCB Part #
C3723592
Package
Plugin,D35xL32.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 180uF 3000hrs@105℃ 32.5mm 35mm 500V ±20% 插件,D35xL32.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS