EKMH800VNN332MQ50S
MFR.Part #
EKMH800VNN332MQ50S
JLCPCB Part #
C1609404
Package
Plugin,D25.4xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 3.216A@100kHz 3300uF 50mm 75mΩ@120Hz 80V ±20% 插件,D25.4xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS