ESMM451VSN101MR20S
MFR.Part #
ESMM451VSN101MR20S
JLCPCB Part #
C1603349
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-25℃~+85℃ 1.2441A@100kHz 100uF 10mm 20mm 3.315Ω@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 450V ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS