EKMM251VSN681MQ50S
MFR.Part #
EKMM251VSN681MQ50S
JLCPCB Part #
C1605886
Package
Plugin,D25.4xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25.4mm 250V 3000hrs@105℃ 366mΩ@120Hz 3A@50kHz 50mm 680uF ±20% 插件,D25.4xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS