EKMM181VSN122MQ50S
MFR.Part #
EKMM181VSN122MQ50S
JLCPCB Part #
C1607350
Package
Plugin,D25.4xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 180V 207mΩ@120Hz 25.4mm 3.825A@50kHz 3000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D25.4xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS