EKMS161VSN821MP35S
MFR.Part #
EKMS161VSN821MP35S
JLCPCB Part #
C1605878
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 22mm 3.135A@50kHz 3000hrs@105℃ 35mm 820uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS