ELXM221VSN561MR30S
MFR.Part #
ELXM221VSN561MR30S
JLCPCB Part #
C1498643
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.62A@120Hz 10mm 220V 30mm 32mm 560uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS