EKY-630EC3271MK20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKY-630EC3271MK20S
JLCPCB Part #
C841754
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 20mm 270uF 63V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS