LGU2E271MELZ
MFR.Part #
LGU2E271MELZ
JLCPCB Part #
C1583010
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.77A@50kHz 10mm 22mm 250V 270uF 3000hrs@105℃ 35mm ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS