ELXM3B1VSN151MQ25S
MFR.Part #
ELXM3B1VSN151MQ25S
JLCPCB Part #
C1603885
Package
Plugin,D25.4xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 25.4mm 25mm 315V 7000hrs@105℃ 850mA@120Hz ±20% 插件,D25.4xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS