EGXF401ELL360MK30S
MFR.Part #
EGXF401ELL360MK30S
JLCPCB Part #
C1600075
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 3000hrs@125℃ 30mm 36uF 400V 423.5mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS