E36D500LPN124MDA5U
MFR.Part #
E36D500LPN124MDA5U
JLCPCB Part #
C6233798
Package
Bolt,D63.5xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 0.12F 105mm 15.71A@120Hz 28.6mm 50V 6.6mΩ@120Hz 63.5mm ±20% Bolt,D63.5xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS