APXA250ARA220MH70G
MFR.Part #
APXA250ARA220MH70G
JLCPCB Part #
C3275121
Package
SMD,D8xL6.7mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8A@100kHz 15000hrs@105℃ 22uF 25V 50mΩ 6.7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL6.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS