EMXB250ARA561MKE0S
MFR.Part #
EMXB250ARA561MKE0S
JLCPCB Part #
C2157878
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 12.5mm 140mΩ@100kHz 14mm 25V 560uF 860mA@100kHz ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS