EKMH250VSN562MP25S
MFR.Part #
EKMH250VSN562MP25S
JLCPCB Part #
C1603085
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7604A@100kHz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 25V 25mm 5600uF 89mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS