EKLA221LIN102KR45M
MFR.Part #
EKLA221LIN102KR45M
JLCPCB Part #
C7271272
Package
Plugin,D30xL47.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 14.2mm 220V 3000hrs@105℃ 30mm 4.18A@120Hz 47.5mm ±10% Plugin,D30xL47.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS