EKLA211LIN172KA51M
MFR.Part #
EKLA211LIN172KA51M
JLCPCB Part #
C5632894
Package
Plugin,D35xL53.5mm
Description
-40℃~+105℃ 14.2mm 1700uF 210V 3000hrs@105℃ 35mm 5.5A@120Hz 53.5mm ±10% 插件,D35xL53.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS