LPX820M400A1P3
MFR.Part #
LPX820M400A1P3
JLCPCB Part #
C2621195
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.426Ω@120Hz 22mm 25mm 400V 600mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS