EKXJ351ELL101MK50S
MFR.Part #
EKXJ351ELL101MK50S
JLCPCB Part #
C1601044
Package
Plugin,D12.5xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7325A@100kHz 100uF 12.5mm 12000hrs@105℃ 350V 50mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS