EPAG401ELL820MU35S
MFR.Part #
EPAG401ELL820MU35S
JLCPCB Part #
C1602592
Package
Plugin,D14.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 14.5mm 2000hrs@105℃ 35mm 400V 530mA@120Hz 7.5mm 82uF ±20% 插件,D14.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS