EKMQ401VSN221MR25W
MFR.Part #
EKMQ401VSN221MR25W
JLCPCB Part #
C1604869
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.573A@50kHz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS