EGPD800ELL751MU35H
MFR.Part #
EGPD800ELL751MU35H
JLCPCB Part #
C1601164
Package
Plugin,D14.5xL35mm
Description
-40℃~+135℃ 14.5mm 2000hrs@135℃ 3.86A@100kHz 33mΩ@100kHz 35mm 7.5mm 750uF 80V ±20% 插件,D14.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS