EMVY101GRA221MLN0S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EMVY101GRA221MLN0S
JLCPCB Part #
C6845204
Package
SMD,D16xL21.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 16mm 21.5mm 220uF 450mA@120Hz 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D16xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS