EGPD500ELL162MU35H
MFR.Part #
EGPD500ELL162MU35H
JLCPCB Part #
C1603894
Package
Plugin,D14.5xL35mm
Description
-40℃~+135℃ 14.5mm 1600uF 3000hrs@135℃ 35mm 35mΩ@100kHz 5.06A@100kHz 50V 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS