EKXJ421ELL121ML50S
MFR.Part #
EKXJ421ELL121ML50S
JLCPCB Part #
C1602158
Package
Plugin,D16xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 120uF 16mm 2.10375A@100kHz 420V 50mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS