EKXJ351ELL181ML50S
MFR.Part #
EKXJ351ELL181ML50S
JLCPCB Part #
C1603759
Package
Plugin,D16xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 16mm 180uF 2.4525A@100kHz 350V 50mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS