E32D351HPN361VAE3U
MFR.Part #
E32D351HPN361VAE3U
JLCPCB Part #
C6607046
Package
Plugin
Description
-10%~+20% -40℃~+105℃ 12.7mm 350V 35mm 360uF Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS