ESMM201VSN122MA30S
MFR.Part #
ESMM201VSN122MA30S
JLCPCB Part #
C1606556
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 1200uF 200V 207mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 5.355A@100kHz ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS