ELXM221VSN821MR40S
MFR.Part #
ELXM221VSN821MR40S
JLCPCB Part #
C6943809
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.12A@120Hz 220V 30mm 42mm 7000hrs@105℃ 820uF ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS