ESMG250ELL100ME11D
MFR.Part #
ESMG250ELL100ME11D
JLCPCB Part #
C1581415
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 25V 2mm 53mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS