EKXJ221ELL221MU40S
MFR.Part #
EKXJ221ELL221MU40S
JLCPCB Part #
C1601086
Package
Plugin,D14.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 14.5mm 2.5425A@100kHz 220V 220uF 40mm 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS