EGPD250ELL682MU40H
MFR.Part #
EGPD250ELL682MU40H
JLCPCB Part #
C1601760
Package
Plugin,D14.5xL40mm
Description
-40℃~+135℃ 14.5mm 22mΩ@100kHz 25V 3000hrs@135℃ 40mm 6.24A@100kHz 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS